free site creator

Клуб Некстбайк

Компанії, які вже співпрацюють або довірились нам

Клуб Некстбайк Україна є новою та унікальною програмою лояльності. Прагненням Клубу Некстбайк є об’єднати малий та середній бізнес України, в містах розташування станцій з понад 10, 000 некстбайкерів у Львові, котрі зростають щосезону. Членство в Клубі передбачає поширення свого продукту першочергово між користувацькою базою Некстбайк, так і з перспективою залучення нових клієнтів.

Дослідження підтверджують сильний зв'язок між доступністю станцій прокату велосипедів та збільшення прибутку поруч розташованого бізнесу. Нашою метою є не тільки зростання прибутку, але й надати додатковіъ переваги для тих, хто докладає зусиль до сталого розвитку велокультури.
Що таке Клуб Некстбайк?
Співдружність малого та середнього бізнесу по Україні, що надаватиме знижки для некстбайкерів та асоційованих компаній, котрі докладають зусиль до сталого розвитку велокультури в країні, використовуючи Некстбайк. Клуб Некстбайк додає цінності особам, що використовують двоколісний засіб пересуванням для позитивних змін у цьому світі.
Як це працює?
Ми обиратимемо сферу чи напрям діяльності спільно з якими розробимо вражаючі пропозиції для некстбайкерів, а також працівників компаній.
Як можна долучитись?
Якщо ви представляєте бізнес, цінностями якого є промоція сталого розвитку, здорового способу життя та мобільності, ми хочемо знати про вас. Ми віримо, що це наш обов’язок, як партнерів, підтримувати місцевих мешканців спільними можливими стимулами і робити їх життя зручнішим, доступнішим та допомагати їм ефективно використовувати час та фінанси.

Адреса

вул. Січових Стрільців 12, оф.9
79007 Львів

Контакти

Email: info@nextbike.com.ua
Phone: 0 800 21 1980

Інформація

Підтримати проект
Команда